شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۳

رئیس اداره زیرساخت مرکز اطلاعات فناوری آستان قدس رضوی گفت: با توجه به نیاز همه مجموعه های آستان قدس رضوي به نشست های ویبناری، سرویس «وبينار رضوي» راه اندازی و به روز رسانی شد.

 

به گزارش مرکز اطلاعات فناوری آستان قدس رضوی، مهندس مسعودی‌پور عنوان کرد: طبق نیاز مجموعه های آستان قدس رضوی سرويس وبينار رضوي به منظور برگزاري جلسات اداري، افتتاح پروژه‌ها، برگزاري كنفرانس‌ها و كلاس‌هاي آموزشي به صورت آنلاين و مجازي راه اندازي شد.

 

وی افزود: تعداد مخاطبين اين سامانه در حال حاضر بيش از 26 هزار نفر شامل كاركنان، خدام و خادمياران مي باشد و در حال حاضر با توجه به زيرساخت ايجاد شده امكان بهره برداري اين سرويس در تمامي مجموعه آستان قدس رضوي مهياست.

 

رئیس اداره زیرساخت مرکز اطلاعات فناوری آستان قدس رضوی با اشاره به روز رسانی‌های چند مرحله ای این سرویس، اظهار کرد: با توجه به شيوع بيماري covid-19  مدت نشست هاي برگزاري شده در اين سرويس در سال 1399 با افزايش 8 برابري نسبت به سال 1398 به 145 هزار دقیقه و تعداد شرکت‌کنندگان در وبینارها با افزايش حدود 9 برابري به 26 هزار نفر رسيده است.

 

وی با اشاره به اینکه بستر جديد سامانه وبينار در مرحله بهره‌برداري آزمايشي ميزبان 40 هزار دقيقه نشست آنلاين بوده است، اعلام کرد: با راه‌اندازي سرور جديد سامانه سعي شده تا امکانات و کارایی کلی سامانه بهبود یافته و مشكلات اصلي كاربران در زمينه تایپ پیام‌های فارسی و نصب نرم‌افزارهای جانبي جهت ارتباط با سامانه، برطرف شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید