دوشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۴

مدیر مرکز فناوری اطلاعات آستان قدس رضوی گفت: سامانه تشكيلات و انتصابات سازماني آستان قدس رضوی در راستای خدمت رسانی به ستاد مركزي، بنيادها و سازمان‌هاي تابعه این آستان راه اندازی شد.

 

به گزارش مرکز فناوری اطلاعات آستان قدس رضوی، مهندس محسن غلامی با اشاره به اینکه سامانه تشكيلات و انتصابات سازماني برای عموم سازمان های آستان قدس رضوی قابل بهره بردری است،  عنوان کرد: اين سرويس امكان تعريف ساختار سازماني و انتصاب پرسنل به پستهاي سازماني را به صورت يكپارچه در كل آستان قدس رضوی در بستر سيستم يكپارچه سياق نوين فراهم کرده است. 

 

وی اظهار کرد:  بهبود مستمر ساختار و تشكيلات و بازمهندسي فرايندها با محوريت فناوري اطلاعات در جهت افزايش چابكي و بهره‌وري از سیاست های کلان سامانه تشكيلات و انتصابات سازماني به شمار می رود.

 

به گفته غلامی راه اندازي سيستم متمركز تشكيلات سازماني، ايجاد كدينگ واحد تشكيلاتي، امكان مشاهده نماي گرافيكي چارت سازماني، ايجاد ساختار هلدينگي به منظور هم افزايي در بهره برداري از سرويس در ساير سازمان‌ها و بنيادهاي آستان قدس رضوي، یكپارچگي با كليه سامانه هاي مربوطه در حوزه هاي منابع انساني، مالي، پشتيباني، مديريتي، املاك و اراضي برخی از مزایای سامانه تشكيلات و انتصابات سازماني به شمار می رود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید